Tłumaczenia tekstów prawniczych

Prawnicy kancelarii LEXPERTS posiadają biegłą znajomość języków angielskiego i niemieckiego, poświadczoną certyfikatami oraz praktyką uzyskaną także na zagranicznych uczelniach. Umiejętności językowe prawników z naszej kancelarii obejmują zarówno języki używane w formie potocznej jak i specjalistycznej.

 

Oferujemy Państwu fachową pomoc w tłumaczeniu ustnym i pisemnym wszelkich dokumentów sporządzonych w języku angielskim bądź niemieckim na język polski i odwrotnie. Do przykładowych dokumentów, które możemy dla Państwa przetłumaczyć należą akty notarialne, pozwy, nakazy zapłaty, wezwania, różnego rodzaju wnioski, umowy, pisma, które otrzymali Państwo od zagranicznych instytucji albo kontrahentów bądź chcą Państwo wysłać takie pismo przetłumaczone na język obcy.

 

Współpracujemy stale z tłumaczami przysięgłymi. Jeżeli będzie potrzeba tłumaczenia przysięgłego powierzymy Państwa dokumenty profesjonalistom w dziedzinie języków obcych.

 

Język prawniczy jest językiem profesjonalnym, sformalizowanym i precyzyjnym. Wymaga od tłumacza nie tylko znajomości języka – jego cech, odmian, zasad, ale także odpowiedniej konstrukcji i terminologii prawniczej. W języku potocznym możemy sobie pozwolić na pewien margines interpretacyjny, co nie jest dopuszczalne w przypadku tłumaczeń prawniczych.

 

Oprócz wymienionych wyżej dokumentów, proponujemy Państwu tłumaczenia zarówno tekstów prawnych – ustaw, rozporządzeń czy aktów prawa miejscowego, jak i tekstów prawniczych, na przykład tłumaczenie aktów notarialnych, umów cywilnoprawnych czy też dokumentów założycielskich spółek handlowych. Tłumaczenia prawne są niezbędne w najróżniejszych sytuacjach życiowych i zawodowych. Tłumaczenia dokumentów medycznych, dokumentów rejestracyjnych pojazdów sprowadzanych z zagranicy czy też aktów stanu cywilnego to powszechne działania podejmowane przez naszych specjalistów.

 

O tym, jak ważne jest profesjonalne tłumaczenie świadczy fakt, że nawet małe nieścisłości w tekstach mogą spowodować spór ogromnej wartości między kontrahentami podczas negocjowania wielomilionowych kontraktów. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie doświadczeni językowcy i prawnicy, posiadający ogromną wiedzę. Kancelaria Prawna Lexperts została założona w 2007 roku i od tamtej pory nieustannie wspiera swoich Klientów w tłumaczeniach i poradach prawnych.

 

Jeśli szukają Państwo najwyższej jakości tłumaczeń oraz wsparcia ze strony specjalistów z zakresu prawa i tłumaczeń prawnych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszego formularza kontaktowego w celu ustalenia terminu i miejsca spotkania.

 

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska