Team

Team Kancelarii Prawnej Lexperts

 

W skład zespołu Kancelarii wchodzą:

 

Radca prawny dr Lidia Siwik

Lidia Siwik

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu (nr wpisu OIRP: 1708), doktor nauk prawnych (specjalność prawo cywilne gospodarcze), Wykładowca akademicki, adiunkt w Zakładzie Prawa Gospodarczego i Handlowego Instytutu Prawa Cywilnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autorka i publicystka

 

 

 

 Marcin Podles

Radca prawny dr Marcin Podleś

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, doktor nauk prawnych (specjalność prawo cywilne gospodarcze), Wykładowca akademicki, adiunkt na Uniwersytecie Wrocławskim, autor publikacji z zakresu prawa spółek i prawa kontraktów, specjalista: prawo umów, prawo pracy, prawo niemieckie

 

 

 

 

 

Radca Prawny dr Piotr Kapusta

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, doktor nauk prawnych, Wykładowca akademicki, adiunkt na Uniwersytecie Zielonogórskim, absolwentem filologii germańskiej oraz Studium Prawa Niemieckiego (Schule des deutschen Rechts) przy Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Uzyskał stopień naukowy doktora nauk prawnych, specjalność prawo konstytucyjne. W pracy naukowej skupia się przede wszystkim na zagadnieniach ustroju państwowego i funkcjonowania konstytucyjnych organów państwa. Zajmuje się również problematyką praw człowieka oraz zatrudnienia tymczasowego. Oprócz obszarów prawniczych interesuje się zagadnieniami wzajemnego postrzegania siebie przez Polaków i Niemców, jak też rolą i pozycją miejsc pamięci w kulturze tych obu narodów.

Radca prawny Anna Stangenberg

 

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, absolwentka studiów stacjonarnych prawa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Prawa Niemieckiego i Austriackiego, stypendystka Uniwersytetu Humboldta w Berlinie w ramach programu Erasmus, posiada certyfikat DSD C1 z języka niemieckiego. W Kancelarii zajmuje się obsługą w szczególności podmiotów niemieckojęzycznych. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego i procesowego, prawa umów w obrocie gospodarczym, prawa spółek, a także prawa europejskiego.

Radca prawny Łukasz Stempin

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, absolwent studiów stacjonarnych prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. W Kancelarii zajmuje się obsługą przedsiębiorców z kapitałem zagranicznym w językach niemieckim i angielskim. Analizuje sprawy z zakresu prawa polskiego, niemieckiego i europejskiego.

 

 

Agnieszka Niedośmiałek

Wiedzę prawniczą zdobywała podczas studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim. Coroczna stypendystka. Interesuje się prawem cywilnym, handlowym oraz międzynarodowym. W kancelarii zajmuje się przygotowywaniem pism procesowych w sprawach cywilnych i gospodarczych oraz zakładaniem spółek handlowych, w tym spółek internetowych. Pomaga także przy obsłudze Klientów zagranicznych w języku angielskim, również w sprawach międzynarodowych.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430
tel. kom. 785 500 700

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska