Zastrzeżenia prawne

Wszelkie prawa są zastrzeżone

 

Zawartość niniejszej strony podlega ochronie prawnej przewidzianej w Ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2006 r., Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Prawa autorskie przysługują dr Lidii Siwik .

 

Wykorzystywane informacji oraz materiałów zawartych na niniejszej stronie do innych celów niż prywatne oraz kopiowanie, rozpowszechnianie, udostępnianie publiczne lub inkorporowanie w innych publikacjach, stronach internetowych lub w jakiejkolwiek innej formie treści i grafik umieszczonych na niniejszej stronie w całości lub w części jest zabronione bez zgody Kancelarii prawnej Lexperts.

 

Kancelaria prawna Lexperts jest kancelarią oferującą pomoc prawną dla przedsiębiorców. W chwili obecnej nie świadczymy usług na rzecz konsumentów.

 

Jeżeli świadczenie usług przez Kancelarię prawną Lexperts polega na dostarczeniu treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym oraz rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska