Prawo telekomunikacyjne

Prawnicy kancelarii LEXPERTS dysponują profesjonalną wiedzą z zakresu prawa telekomunikacyjnego.

 

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do podmiotów, których aktywność skupia się w ramach branży telekomunikacyjnej.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie opracowywania regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych takich jak m.in. usługi telefoniczne, dostęp do Internetu oraz sporządzania i negocjowania umów telekomunikacyjnych, np. umów o połączeniu sieci.

 

Przedsiębiorcom telekomunikacyjnym oferujemy doradztwo w zakresie właściwych przepisów związanych ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Reprezentujemy ich w kontaktach z innymi operatorami oraz dostawcami sieci krajowych i zagranicznych. Udzielamy także porad i reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniu przed Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Oferujemy pomoc i reprezentację Klientów w sporach z abonentami, operatorami, a także właścicielami oraz osobami zarządzającymi nieruchomością w zakresie dostępu do usług telekomunikacyjnych. Udzielamy pomocy prawnej w kwestiach związanych z inwestycjami telekomunikacyjnymi, m.in. umowy regulujące służebność przesyłu.
 
Kancelaria udziela porad i reprezentuje Klientów w postępowaniach przed właściwymi organami.
 
Świadczymy pomoc prawną w zakresie:
• opracowywania regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych takich jak m.in. usługi telefoniczne, dostęp do Internetu oraz sporządzania i negocjowania umów telekomunikacyjnych, np. umów o połączeniu sieci,
• właściwych przepisów związanych ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych.,

• reprezentacji w kontaktach z innymi operatorami oraz dostawcami sieci krajowych i zagranicznych,

• reprezentacji przedsiębiorców w postępowaniu przed Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej,

• reprezentacji w sporach z abonentami, operatorami, a także właścicielami oraz osobami zarządzającymi nieruchomością w zakresie dostępu do usług telekomunikacyjnych,
• inwestycji telekomunikacyjnych, m.in. umowy regulujące służebność przesyłu

 

Zespół kancelarii LEXPERTS oferuje także pomoc prawną dla przedsiębiorców zajmujących się nowymi technologiami, np. multimedia, spółki komputerowe.

 
Opis nie wyczerpuje oferty naszej kancelarii w zakresie prawa telekomunikacyjnego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią.
 
Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu prawa telekomunikacyjnego, analizy umowy z zakresu prawa telekomunkacyjnego, ustanowienia służebności przesyłu, reprezentacji w sporach z zakresu prawa telekomunikacyjnego, skontaktuj się z nami pod adresem kancelaria@lexperts.pl.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska