Prawo telekomunikacyjne

Prawnicy kancelarii LEXPERTS dysponują profesjonalną wiedzą z zakresu prawa telekomunikacyjnego.

 

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do podmiotów, których aktywność skupia się w ramach branży telekomunikacyjnej.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie opracowywania regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych takich jak m.in. usługi telefoniczne, dostęp do Internetu oraz sporządzania i negocjowania umów telekomunikacyjnych, np. umów o połączeniu sieci.

 

Przedsiębiorcom telekomunikacyjnym oferujemy doradztwo w zakresie właściwych przepisów związanych ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Reprezentujemy ich w kontaktach z innymi operatorami oraz dostawcami sieci krajowych i zagranicznych. Udzielamy także porad i reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniu przed Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Oferujemy pomoc i reprezentację Klientów w sporach z abonentami, operatorami, a także właścicielami oraz osobami zarządzającymi nieruchomością w zakresie dostępu do usług telekomunikacyjnych. Udzielamy pomocy prawnej w kwestiach związanych z inwestycjami telekomunikacyjnymi, m.in. umowy regulujące służebność przesyłu.

Kancelaria udziela porad i reprezentuje Klientów w postępowaniach przed właściwymi organami.

 

Zespół kancelarii LEXPERTS oferuje także pomoc prawną dla przedsiębiorców zajmujących się nowymi technologiami, np. multimedia, spółki komputerowe.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430
tel. kom. 785 500 700

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska