Praca i praktyki prawnicze

Praca i praktyki

W chwili obecnej POSZUKUJEMY:

  • RADCY PRAWNEGO mającego duże doświadczenie w obszarze prawa pracy, przede wszystkim w ramach bieżących zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm (zmiany regulaminów, wyłanianie przedstawicieli zatrudnionych, opiniowanie rozwiązywania umów o pracę).
    • Wymiar współpracy szacujemy na około 30 godzin w miesiącu.
    • Zapewniamy dużą elastyczność i możliwość współpracy całkowicie zdalnej, a także możliwości rozwoju zawodowego.
    • Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub w ramach relacji B2B.
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres emailowy kancelaria@lexperts.pl

  • APLIKANTA RADCOWSKIEGO Zakres obowiązków:-  wykonywanie pod nadzorem radcy prawnego bieżących czynności związanych ze świadczeniem pomocy prawnej w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracy dla stałych klientów, głównie spółek;- dokonywanie analiz prawnych, przygotowanie informacji i opinii prawnych;- przygotowywanie projektów pism procesowych;- przygotowywanie projektów umów; ocena prawna umów;- bieżące doradztwo prawne.

    Wymagania:

    – status aplikanta radcowskiego;

    – dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu;

    – bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;

    – zainteresowanie prawem gospodarczym;

    – samodzielność i dobra organizacja pracy;

    – obsługa pakietu MS Office;

    – mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy obsłudze przedsiębiorców.

    Oferujemy:

    – zatrudnienie na umowę cywilnoprawną;

    – możliwość objęcia patronatem;

    – zdobycie doświadczenia zawodowego;

    – miłą atmosferę w firmie.

    Miejsce pracy: Wrocław

  • RADCY PRAWNEGO O SPECJALIZACJI PRAWO PRACY

Kancelaria prawna Lexperts poszukuje radcy prawnego, celem podjęcia stałej współpracy z Kancelarią:

Zakres obowiązków:

–  wykonywanie bieżących czynności związanych ze świadczeniem pomocy prawnej w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracy dla stałych klientów, głównie spółek;

– dokonywanie analiz prawnych, przygotowanie informacji i opinii prawnych;

– przygotowywanie pism procesowych;

– reprezentacja przed sądami i organami państwowymi;

– przygotowywanie projektów umów; ocena prawna umów;

– bieżące doradztwo prawne.

Wymagania:

– uprawnienia zawodowe radcy prawnego;

– dyspozytywność 3-5 dni w tygodniu;

– zainteresowanie prawem gospodarczym i cywilnym;

– dogłębnego podejścia do rozwiązywanych zagadnień prawnych;

– dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

– współpracę z zespołem radców prawnych posiadających kwalifikacje naukowe;

– możliwość obsługi ciekawych spraw i zdobycia doświadczenia zawodowego;

– miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z listem motywacyjnym na adres:kancelaria@lexperts.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • STUDENTÓW PRAWA NA ODPŁATNE PRAKTYKI

Mile widziane, aby student ukończył co najmniej 3 rok studiów prawa i posiadał znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Wymiar godzin praktyk może obejmować 3 lub 4 dni w tygodniu.

Z naszej strony oferujemy zdobywanie doświadczenia zawodowego pod nadzorem r.pr. dr Lidii Siwik lub r.pr. dr Marcina Podlesia i analizę ciekawych spraw gospodarczych i pracowniczych o profilu międzynarodowym i europejskim.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole lub odbyciem praktyki, prześlij na adres kancelaria@lexperts.pl życiorys wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych). Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi przez nas zainteresowanymi.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska