Obszar działania

Obszar kancelarii prawnej Lexperts, na którym działamy to przede wszystkim:

Dolny Śląsk ( województwo dolnośląskie)

Jako kancelaria prawna z Wrocławia prowadzimy sprawy na Dolnym Sląsku, m.in. w takich gminach jak Bielawa, Długołęka,  Milicz, Żmigród, Oborniki Śląskie, Brzeg Dolny, a także Oleśnica , Oława, Prusice,  Wołów, Środa Śląska i Kąty Wrocławskie. Klienci Kancelarii prawnej Lexperts pochodzą również z Świdnicy, Trzebnicy, Wałbrzycha.  Cieszymy się wieloletnim zaufaniem przedsiębiorców z miast Legnica, Jawor, Lubin, Prochowice.

 

Wielkopolska ( województwo wielkopolskie)

Na terenie Wielkopolski świadczymy usługi przede wszystkim w następujących gminach: Poznań, Leszno, Gostyń jak również Rawicz.

Kancelaria Lexperts w innych miastach

Z uwagi na dogodną lokalizację i komunikację nasi Klienci docierają do nas z okolic następujących miast: Kępno, Wieruszów, Ostrzeszów, Namysłów.

Z uwagi na obsługę w języku niemieckim i na prawie niemieckim zaufały nam także firmy z siedzibą w Katowicach, Opolu, Brzegu, Nysie i okolicach. 

Kancelaria prawna Wrocław Psie Pole

Biuro kancelarii prawnej znajduje się we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole (Karłowice)- posiadając dogodne skomunikowanie zarówno z centrum Wrocławia jak i z obwodnicy autostradowej Wrocławia.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska