Prawo budowlane Wrocław

Prawnicy kancelarii LEXPERTS dysponują wiedzą w zakresie prawa budowlanego.

 

Naszą ofertę w tym zakresie kierujemy m.in. do polskich i zagranicznych inwestorów, firm budowlanych, architektów, deweloperów.

 

Kancelaria świadczy pomoc prawną m.in. w zakresie sporządzenia i negocjowania umów procesu budowlanego takich jak np. umowa o roboty budowlane, umowa z podwykonawcami, umowy nadzoru inwestorskiego, umowy z kierownikami budowy, umowy z inżynierami budowy, umowy o prace geologiczne i wiele innych związanych z przedmiotem prawa budowlanego. Naszym Klientom udzielamy informacji dotyczących legalizacji inwestycji oraz zagadnień administracyjnych związanych z procesem budowlanym.

Ponadto:

  • Reprezentujemy Klientów w postępowaniu administracyjnym mającym na celu uzyskanie wymaganych prawem zezwoleń, w tym przede wszystkim zezwolenia na budowę.
  • Udzielamy pomocy prawnej w zakresie przepisów zagospodarowania przestrzennego terenu, przede wszystkim regulacji dotyczących gminnej, powiatowej i wojewódzkiej gospodarki nieruchomościami oraz planów zagospodarowania terenu.
  • Reprezentujemy Klientów przed właściwymi sądami oraz urzędami w sporach wynikłych w związku z robotami budowlanymi.
  • Udzielamy porad prawnych oraz reprezentujemy podmioty w sprawach związanych z katastrofami budowlanymi oraz wypadkami na budowie.

 

Kancelaria oferuje także porady prawne w kwestiach ochrony środowiska związanych z inwestycjami budowlanymi.

Opis nie wyczerpuje oferty naszej kancelarii w zakresie prawa budowlanego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią.

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie przepisów zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego, w tym również w sprawach związanych z katastrofami budowlanymi lub wypadkami na budowie, potrzebujesz reprezentacji w postępowaniu administracyjnym w celu uzyskania zezwoleń, w tym pozwolenia na budowę, napisz na kancelaria@lexperts.pl.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska