Prawo IT

Prawo IT

 

Kancelaria LEXPERTS obsługuje przedsiębiorców z sektora IT. Może pełnić także rolę zewnętrznego działu prawnego, prowadząc bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstwa.

Przygotowujemy, opiniujemy, negocjujemy umowy z kontrahentami.

Zajmujemy się także analizą planowanych, wskazując jednocześnie potencjalne ryzyka związane z podpisaniem umowy w danym brzmieniu.

 

Kancelaria LEXPERTS opracowuje regulaminy usług, serwisów oraz aplikacji. Przygotowujemy dokumentację niezbędną do przeprowadzenia np. konkursu na stronie internetowej, lub do wdrożenia programu partnerskiego.

Jeśli chodzi o prawo kontraktów IT, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Zajmujemy się skutecznym negocjowaniem umów dla branży informatycznej, realizowanych w metodyce Scrum, Waterfall oraz Agile. Negocjujemy umowy licencyjne, serwisowe, outsourcingowe, dystrybucyjne, dotyczące sprzedaży licencji i praw do oprogramowania, oraz w zakresie wdrażania dedykowanych systemów IT.

Zajmujemy się ponadto efektywnym doradztwem w zakresie sporów dotyczących wdrożeń systemów IT, ewentualnego naruszenia autorskich praw majątkowych do oprogramowania, a także w tematyce konstruowania rozwiązań opartych na modelach IaaS oraz SaaS. Doradzamy w zakresie ochrony domen internetowych i elektronicznych baz danych. Świadczymy też usługi reprezentowania Klientów w sporach dotyczących nienależytego wykonywania zobowiązań wynikających z podpisanych umów i zleceń.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z branży informatycznej, jak również do spółek i przedsiębiorstw działających na innych polach, planujących nawiązanie współpracy z firmą IT przy realizacji konkretnego projektu lub też w ramach regularnego świadczenia usług.

Prawo w branży IT to względnie młoda, ale prężnie rozwijająca się i coraz bardziej potrzebna dziedzina prawa. Niełatwo jest znaleźć ekspertów w tej branży. Jeśli więc interesuje Państwa profesjonalne prawo IT kancelaria LEXPERTS oferuje swe usługi. Zachęcamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz możliwości współpracy z Państwa firmą.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

kancelaria@lexperts.pl

Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430
tel. kom. 785 500 700

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska