Prawo IT

Prawo IT

 

Kancelaria LEXPERTS obsługuje przedsiębiorców z sektora IT. Może pełnić także rolę zewnętrznego działu prawnego, prowadząc bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstwa.
 
Przygotowujemy, opiniujemy, negocjujemy umowy z kontrahentami.
 
Zajmujemy się także analizą planowanych, wskazując jednocześnie potencjalne ryzyka związane z podpisaniem umowy w danym brzmieniu.

 

Kancelaria LEXPERTS opracowuje regulaminy usług, serwisów oraz aplikacji. Przygotowujemy dokumentację niezbędną do przeprowadzenia np. konkursu na stronie internetowej, lub do wdrożenia programu partnerskiego.

 

Kancelaria oferuje:
• przygotowanie, opiniowanie i negocjowanie umów z kontrahentami,
• analizę prawną planowanych działań prawnych,
• wskazywanie potencjalnego ryzyka związanego z zawieraniem umów,
• opracowywanie regulaminów usług, serwisów oraz aplikacji,
• przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia, np. konkursu na stronie internetowej lub wdrożenia programu partnerskiego,
• tworzenie, opiniowanie regulaminów sklepów internetowych, serwisów i portali przetwarzających dane osobowe, platform sprzedażowych, również w zakresie niedozwolonych klauzul umownych i zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony konsumentów,
• tworzenie i opiniowanie regulaminów korzystania z danych osobowych i informacji niejawnych użytkowników (polityki prywatności i polityki cookies),
• tworzenie i opiniowanie klauzul udzielania zgody na korzystanie przez właściciela sklepu z danych osobowych lub innych danych niejawnych.
 

Opis nie wyczerpuje oferty naszej kancelarii w zakresie prawa IT. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią.
 
Jeżeli masz umowę z zakresu prawa IT, chcesz opracować regulamin usługi internetowej, regulamin sklepu internetowego, stworzyć politykę prywatności, klauzulę udzielenia zgody na korzystanie z danych osobowych, prześlij na adres kancelaria@lexperts.pl umowę lub inne niezbędne dokumenty, a my skontaktujemy się i zaoferujemy pomoc prawną w sprawach obejmujących prawo IT.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska