Team

  • Team Kancelarii Prawnej Lexperts

 

W skład zespołu Kancelarii wchodzą:

 

Radca prawny dr Lidia Siwik

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu (nr wpisu OIRP: 1708), doktor nauk prawnych (specjalność prawo cywilne gospodarcze), wykładowca akademicki, adiunkt w Zakładzie Prawa Gospodarczego i Handlowego Instytutu Prawa Cywilnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, autorka i publicystka.

Obsługuje spółki i korporacje jako specjalista z zakresu umów handlowych i procesów gospodarczych, a także praw własności intelektualnej i praw własności przemysłowej.  Doradza kadrze menedżerskiej. Działa w wielu prężnie rozwijających się branżach, w szczególności  IT, E-commerce, chemicznej oraz ochrony środowiska.  Wnioski z pracy naukowej umiejętnie wykorzystuje w praktyce. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Na potrzeby klientów znajduje potrzebne niekonwencjonalne rozwiązania wysoce skomplikowanych problemów na gruncie prawa gospodarczego. Ceniona za sprawność w działaniu, wysoki profesjonalizm i  znajomość prężnie rozwijających się rynków, a przez to potrzeb nowoczesnych przedsiębiorców. Doradza kancelarii przy innowacyjnych projektach i skomplikowanych przypadkach związanych z obsługą spółek. Wprowadziła innowacyjny program do obsługi dokumentacji spółek, w tych system zapewniający sprawne podejmowanie uchwał w spółkach prawa handlowego. Wdraża ten program we własnej kancelarii oraz nowoczesnych spółkach z kapitałem polskim i zagranicznym.

 

 

 

 Marcin Podles

Radca prawny dr Marcin Podleś

radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, doktor nauk prawnych (specjalność prawo cywilne gospodarcze), Wykładowca akademicki, adiunkt na Uniwersytecie Wrocławskim, autor publikacji z zakresu prawa spółek i prawa kontraktów, specjalista: prawo umów, prawo pracy, prawo niemieckie

 

 

Aleksandra Kamionka

Wiedzę prawniczą zdobywała podczas studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim. Coroczna stypendystka. Interesuje się prawem cywilnym, handlowym oraz międzynarodowym. W kancelarii zajmuje się przygotowywaniem pism procesowych w sprawach cywilnych i gospodarczych oraz zakładaniem spółek handlowych, w tym spółek internetowych. Pomaga także przy obsłudze Klientów zagranicznych w języku angielskim, również w sprawach międzynarodowych.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska