Uchwały w spółkach

Pilnie potrzebujesz projektu uchwały zgłoś się do nas. Działając w oparciu o technologie informatyczne przygotujemy uchwałę sprawnie wraz z całym niezbędnym do tego protokołem, zapewniając wysoką jakość i zgodność ze wszelkimi wymogami. Cały proces odbywa się zdalnie, więc nie musisz tracić czasu na dojazd do siedziby Kancelarii. Nie ma również potrzeby długiego oczekiwania na przygotowanie różnych wersji projektów uchwał i protokołu. Wystarczy połączenie z Internetem i pomoc ze strony Kancelarii, aby twoja spółka przeprowadziła posiedzenie wspólników, zagłosowała nad uchwałami i podjęła kluczowe decyzje.

 

 

 

SETKI UCHWAŁ – ZERO WYSIŁKU

Jeśli tak jak my uważasz, że przygotowywanie kilkunastu wersji dokumentów na zgromadzenia wspólników to strata czasu, mamy dla ciebie rozwiązanie. Autorski program, nad którego tworzeniem czuwali specjaliści z branż IT oraz prawniczej, pozwala na uniknięcie marnowania zbędnych godzin. Po otrzymaniu dostępu do systemu odkryjesz bazę dokumentów przygotowanych na każdą potencjalną możliwość.

Nie potrzebujesz wcześniej przygotowanych dokumentów, wzorów uchwał w kilku wariantach – wszystko jest w systemie. Przewodniczący zgromadzenia wspólników wybiera odpowiednie opcje, a następnie program sam prowadzi do sporządzenia ostatecznej wersji. Proste i szybkie rozwiązanie zapewniające maksimum zadowolenia.

POSIEDZENIE WSPÓLNIKÓW W 15 MINUT

Zawsze myślałeś, że posiedzenia wspólników to przykry, długotrwały i pracochłonny obowiązek? Czy to przekonanie zniechęciło cię do założenia spółki? U nas nie musisz się tym martwić.

W naszej Kancelarii wprowadzamy nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zdalne przeprowadzenie posiedzenia wspólników. Wystarczy dowolny sprzęt z dostępem do Internetu, posiadający wybraną przeglądarkę internetową. Każdy z uczestników posiedzenia może przebywać w innym miejscu świata, a spotkanie i tak zostanie prawidłowo przeprowadzone.

Zdalne posiedzenia wspólników zaoszczędzą twój czas i środki.

ZDALNA OBSŁUGA SPÓŁEK

W naszej Kancelarii dbamy o rozwój i dostosowujemy się do zmieniającego się świata, dlatego wciąż wprowadzamy nowe rozwiązania. Już teraz nasi klienci mogą skorzystać ze zdalnej obsługi spółek. Nasz system zapewnia zgodność z wymogami prawnymi oraz potrzebami indywidualnych przedsiębiorców.

W pełni zdalna usługa oznacza spotkania z prawnikami na odległość, dokumentację przechowywaną w chmurze, zdalne zgromadzenia wspólników, korzystanie z podpisu elektronicznego.

Nie musisz wybierać kancelarii z najbliższej okolicy. Wybierz tą najlepszą.

ELEKTRONICZNA DOKUMENTACJA SPÓŁKI

 

Idąc z duchem czasu i tendencjami pojawiającymi się w środowisku prawniczym, wprowadzamy usługę elektronicznej dokumentacji spółek. Już teraz nasza Kancelaria zapewnia pełen i ciągły dostęp do wszystkich dokumentów sporządzonych dla spółki. Wprowadzony przez nas system przechowuje całą dokumentację w odpowiednio zabezpieczonej chmurze. Wysoki poziom zabezpieczeń uniemożliwia dostęp osób nieuprawnionych.

Elektronizacja dokumentacji oznacza dbanie o środowisko przez zredukowanie ilości zużywanego papieru.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska