Szkolenia z zakresu prawa

Kancelaria LEXPERTS oferuje Państwu pomoc w zakresie organizacji profesjonalnych szkoleń z wielu obszarów prawa. Szkolenia są organizowane i prowadzone przez prawników z kancelarii LEXPERTS, którzy posiadają wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w pracy jako profesjonalni pełnomocnicy, jak również działalnością naukową i akademicką oraz przez osoby z zewnątrz odznaczające się dużym profesjonalizmem w dziedzinie będącej przedmiotem ich zainteresowań.

 

Zakres tematyczny szkoleń jest w znacznym stopniu zgodny z przedmiotem działalności kancelarii, ale jesteśmy w stanie zorganizować na równie wysokim poziomie szkolenie i zaprosić specjalistów także z innych dziedzin prawa, jeżeli z taką prośbą zwrócą się Państwo do nas.

Organizujemy szkolenia, których motywem przewodnim jest działalność gospodarcza, a dokładniej zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej oraz formy jej prowadzenia,

Przedmiotem szkoleń jest również prawo spółek handlowych, m.in. odpowiedzialność członków zarządu, spółki cywilne, handlowe i europejskie, a także zakładanie spółek przez Internet.

Kancelaria oferuje Państwu również szkolenia z zakresu prawnych aspektów obrotu nieruchomościami, ubezpieczeń gospodarczych, upadłości, elektronicznych postępowań upominawczych, a także prawa papierów wartościowych, w tym prawa wekslowego.

Co więcej, jesteśmy również w stanie zorganizować szkolenia dotyczące rozporządzenia REACH i rozporządzenia CLP, w tym sporządzania kart charakterystyki.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkolenia, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z kancelarią.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska