Prawo chemiczne

Prawo chemiczne

Prawo chemiczne ma zastosowanie w różnorodnych sektorach działalności gospodarczej i stawia przed przedsiębiorcami wiele wyzwań. Przepisy prawne dotyczące substancji i preparatów chemicznych są skomplikowane i często się zmieniają, a jednocześnie wymagają dynamicznych reakcji, aby wykazać pełną zgodność z regulacjami prawnymi oraz uzyskać przewagę nad konkurencyjną. Z uwagi na szczególne uwarunkowania sektora chemicznego Kancelaria Lexperts proponuje usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów z tej branży, w tym: pomoc przy adaptacji przepisów i uzyskiwaniu uprawnień lub pozwoleń sektorowych, analizy i opinie prawne produktów chemicznych, doradztwo przy transakcjach kapitałowych (np. fuzje i przejęcia firm branży chemicznej) i wiele innych. Ponadto, Kancelaria Lexperts z dużą wiedzą i praktyką ekspertów z dziedziny prawa chemikaliów oferuje prowadzenie szkoleń odnośnie wymogów prawnych związanych z substancjami chemicznymi nakładanych na producentów, importerów i dystrybutorów.
 
Oferujemy pomoc z zakresu prawa chemicznego:
• pomoc przy adaptacji przepisów i uzyskiwaniu uprawnień lub pozwoleń sektorowych,
• analizy i opinie prawne produktów chemicznych,
• doradztwo przy transakcjach kapitałowych (np. fuzje i przejęcia firm branży chemicznej)
• i wiele innych.

 
Opis nie wyczerpuje oferty naszej kancelarii w zakresie prawa chemicznego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią.
 
Jeżeli potrzebujesz doradztwa z zakresu prawa chemicznego, analizy i opinii prawnej z zakresu prawa chemicznego, czy pomocy przy adaptacji przepisów i uzyskiwaniu uprawnień lub pozwoleń sektorowych, napisz na kancelaria@lexperts.pl.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska