Prawo Europejskie

Unia Europejska nakłada na państwo, obywateli oraz firmy pewne prawa i obowiązki które stanowią wspólną część systemu prawnego państwa członkowskiego.

Kancelaria LEXPERTS działa również w zakresie prawa europejskiego. W sposób profesjonalny i rzetelny udzielimy Państwu informacji i pomocy w sprawach należących do dziedziny prawa Unii Europejskiej.

 

  • Oferujemy Państwu pomoc w zakresie interpretacji prawa unijnego oraz udzielenia informacji na temat właściwości i obszarów działania instytucji unijnych w kraju i zagranicą.
  • Nasi prawnicy pomogą Państwu sformułować skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.
  • Udzielimy Państwu informacji na temat obywatelstwa  unijnego oraz praw przysługujących obywatelom Unii oraz strefy Schengen.
  • Reprezentujemy Klientów w postępowaniach o naruszenie przepisów prawa unijnego, m.in. w zakresie dyskryminacji, swobody przepływu towaru, osób, usług, kapitału oraz wolnej konkurencji. Należą tu m.in. prowadzenie działalności gospodarczej w UE oraz praca w państwie członkowskim.

 

Dlatego zapraszamy wszystkich Państwa którzy działają w zakresie prawa europejskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie i rzetelność w wykonywanych zadaniach z pewnością zaowocują owocną współpracą. Działamy zgodnie z zasadami sztuki prawniczej więc mogą być Państwo pewni co do wykonywanych przez nas zleceń odnośnie prawa europejskiego.

Nasz wykwalifikowany zespół zadba o wszystkie szczegóły tak, by Państwo mogli ze spokojem zająć się innymi, nie mniej ważnymi sprawami.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430
tel. kom. 785 500 700

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska