Prawo autorskie

Kancelaria LEXPERTS oferuje Państwu fachową pomoc prawną w dziedzinie prawa autorskiego i praw pokrewnych.

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów z Polski jak i z zagranicy. Udzielamy Klientom pomocy w zakresie sporządzania, negocjowania oraz interpretacji umów dotyczących praw na dobrach niematerialnych, m.in. umów licencyjnych, umów o przeniesienie praw autorskich, umów o udzielenie licencji i umów wydawniczych.

Kancelaria udzieli Państwu profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie ochrony praw autorskich, praw pokrewnych, praw autorskich osobistych i majątkowych, prawa prasowego, praw autorskich zależnych, a także prawa autorskiego w Internecie.

Nasi prawnicy udzielają porad oraz pomocy w sprawach związanych z wynagrodzeniem autorskim.

Oferta kancelarii obejmuje także doradztwo prawne w zakresie znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych.

 

Kancelaria LEXPERTS udziela także porad prawnych w sprawach dotyczących tzw. utworów pracowniczych.

Reprezentujemy Klientów w postępowaniu o naruszenie praw autorskich bądź pokrewnych przed wszystkimi właściwymi organami.

Na wsparcie naszych prawników możecie Państwo liczyć także w sprawach dotyczących kontaktów z organizacjami zbiorowego zarządzania. Autorom udzielamy pomocy przy zawieraniu i negocjowaniu umów z tymi organizacjami oraz reprezentujemy ich w sporach, które mogą wyniknąć z takiej umowy.

 

 

Opis nie wyczerpuje oferty naszej kancelarii w zakresie prawa autorskiego i praw pokrewnych. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią.

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. 71 785 10 26
tel. 71 71 22 403
fax. 71 71 22 430
tel. kom. 785 500 700

Lexperts

ul. Czajkowskiego 63/1
51-171 Wrocław
Dolnoslaskie, Polska