21.07.2022

Elektronizacja obsługi prawnej spółek

Pilnie potrzebujesz projektu uchwały zgłoś się do nas. Działając w oparciu o technologie informatyczne przygotujemy uchwałę sprawnie wraz z całym niezbędnym do tego protokołem, zapewniając wysoką jakość i zgodność z wszelkimi wymogami.

 

SETKI UCHWAŁ – ZERO WYSIŁKU

Jeśli tak jak my uważasz, że przygotowywanie kilkunastu wersji dokumentów na zgromadzenia wspólników to strata czasu, mamy dla ciebie rozwiązanie. Autorski program, nad którego tworzeniem czuwali specjaliści z branż IT oraz prawniczej, pozwala na uniknięcie marnowania zbędnych godzin. Po otrzymaniu dostępu do systemu odkryjesz bazę dokumentów przygotowanych na każdą potencjalną możliwość.

Nie potrzebujesz wcześniej przygotowanych dokumentów, wzorów uchwał w kilku wariantach – wszystko jest w systemie. Przewodniczący zgromadzenia wspólników wybiera odpowiednie opcje, a następnie program sam prowadzi do sporządzenia ostatecznej wersji. Proste i szybkie rozwiązanie zapewniające maksimum zadowolenia.

 

POSIEDZENIE WSPÓLNIKÓW W 15 MINUT

Zawsze myślałeś, że posiedzenia wspólników to przykry, długotrwały i pracochłonny obowiązek? Czy to przekonanie zniechęciło cię do założenia spółki? U nas nie musisz się tym martwić.

W naszej Kancelarii wprowadzamy nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zdalne przeprowadzenie posiedzenia wspólników. Wystarczy dowolny sprzęt z dostępem do Internetu, posiadający wybraną przeglądarkę internetową. Każdy z uczestników posiedzenia może przebywać w innym miejscu świata, a spotkanie i tak zostanie prawidłowo przeprowadzone.

Zdalne posiedzenia wspólników zaoszczędzą twój czas i środki.

 

ZDALNA OBSŁUGA SPÓŁEK

W naszej Kancelarii dbamy o rozwój i dostosowujemy się do zmieniającego się świata, dlatego wciąż wprowadzamy nowe rozwiązania. Już teraz nasi klienci mogą skorzystać ze zdalnej obsługi spółek. Nasz system zapewnia zgodność z wymogami prawnymi oraz potrzebami indywidualnych przedsiębiorców.

W pełni zdalna usługa oznacza spotkania z prawnikami na odległość, dokumentację przechowywaną w chmurze, zdalne zgromadzenia wspólników, korzystanie z podpisu elektronicznego.

Nie musisz wybierać kancelarii z najbliższej okolicy. Wybierz tą najlepszą.

 

ELEKTRONICZNA DOKUMENTACJA SPÓŁKI

Idąc z duchem czasu i tendencjami pojawiającymi się w środowisku prawniczym, wprowadzamy usługę elektronicznej dokumentacji spółek. Już teraz nasza Kancelaria zapewnia pełen i ciągły dostęp do wszystkich dokumentów sporządzonych dla spółki. Wprowadzony przez nas system przechowuje całą dokumentację w odpowiednio zabezpieczonej chmurze. Wysoki poziom zabezpieczeń uniemożliwia dostęp osób nieuprawnionych.

Elektronizacja dokumentacji oznacza dbanie o środowisko przez zredukowanie ilości zużywanego papieru.

 

Kontakt - Skontaktuj się z Nami

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY CELEM USTALENIA TERMINU I MIEJSCA SPOTKANIA.
Lexperts

tel. + 48 601 535 173

Lexperts

ul. ks. Józefa Poniatowskiego 2/1  oraz  4/11
50-326 Wrocław
Dolnosląskie, Polska